הצוות של סנקלר תקשורת

נאור ניסים
מייסד מנכ"ל ובעלים

בשנת 2011 לאחר קריירה ארוכת שנים בעולם הפרינט ובעקבות התפתחות עולם הדיגיטל, החליט נאור לצאת לדרך עצמאית. נאור הקים את חברת “סנקלר תקשורת” ובחר בפלטפורמת הפייסבוק והאינסטגרם לצורך קידום ופיתוח עסקים. במהלך השנים נאור טיפח, הקים והוביל את סנקלר תקשורת, לחברה המובילה והמתקדמת ביותר לפרסום עסקים בעולם הדיגיטל. מעבר להיותו מנכ”ל החברה, נאור משמש כיועץ תקשורת ואסטרטגיה דיגיטלית בתחום הציבורי-פוליטי. וכן, יועץ תקשורת לגופים ומשרדים ממשלתיים: משרד הכלכלה, משרד האוצר ומשרד הרווחה.

"כפי שאני רואה זאת, עמוד הפייסבוק העסקי מהווה חלון ראווה לעסק. אני מאמין שכל גוף, עסק, מותג או איש ציבור, המנהל דף פייסבוק עסקי, צריך את השירות המקצועי על מנת להפיק את מירב האיכות מהפלטפורמה הדיגיטלית. חברת סנקלר תקשורת מייצרת את כל מה שדרוש ללקוח לצורך הצלחתו בפלטפורמת הדיגיטל ואף מעבר לכך".

נאור ניסים- מנכ"ל, בעלים ומייסד סנקלר תקשורת

גיא גביזון
סמנכ"ל סנקלר תקשורת

למעלה מ-7 שנים בפרסום בעולם הדיגיטל ובעל ידע רב וניסיון בתחום. גיא הוא מהראשונים בארץ שהבינו את הפוטנציאל הטמון בפלטפורמת הפרסום בפייסבוק. בעל תואר B.A במנהיגות חברתית, באוניברסיטת חיפה. בעברו שירת כקצין בחייל הים, בתפקיד סגן מפקד מוצב והשתחרר לאחר 4 וחצי שנות שירות בצה”ל. תוך כדי השירות התוודע לעולם הדיגיטל ועם שחרורו פתח משרד פרסום משלו. בדצמבר 2013 חבר גיא לנאור וכך התחיל שיתוף הפעולה ביניהם. גיא מנהל באופן יומיומי את המשרד ותחום עיסוקו העיקרי תחום הקידום והטרגטינג של הלקוחות.

"אני מאמין מאוד בפלטפורמות הדיגיטל, שכובשות את העולם ומשאירות אבק לטלוויזיה ולעיתונות, ובפרט בפלטפורמת הפייסבוק. מדובר בפלטפורמה החזקה ביותר בשוק כיום ובעלת ה- "Money value" הגבוה ביותר ביחס לתוצאות שהיא מניבה לכל עסק הבוחר בה. דיגיטל זה לא רק ההווה שלנו אלא גם העתיד. אני רואה בעתיד כי עולם הדיגיטל ימשיך להתפתח ולגדול ואיתו גם החברה"

גיא גביזון - סמנכ"ל סנקלר תקשורת

צרו איתנו קשר

Skip to content
דברו איתנו