סנקלר תקשורת

חיים, נושמים, מבינים מדיה

חברת סנקלר תקשורת הינה חברה לפיתוח תוכנה וטכנולוגיה על ידי ביסוס מאגרי מידע ממקורות ברשת האינטרנט וריכוז הנתונים בתוכנה לשימוש מסחרי. כמו כן החברה מתמחה בניהול ערוצי מדיה חברתית, מועדוני לקוחות ופרסום לקהל יעד ממוקד. אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות פרסום יצירתיים בהתאמה אישית ומדויקת לצורכי הלקוח בפלטפורמת הפייסבוק, ברשתות החברתיות השונות ובמובייל ולשם כך נעזרים בשיטות שפותחו על ידינו הממקדות את קהלי היעד אליהם אנו פונים בהתאם לצרכיו של כל לקוח באופן פרטני.

השירות שלנו מתחלק בין 4 מחלקות עיקריות

Content marketing
ניהול תוכן וקריאייטיב

בכל יום אנו יוצרים מחדש שיח בעמוד הפייסבוק ע”י קונספט קריאייטיבי שכולל ויז’ואל מותאם (גרפיקה) ותוכן רלוונטי שמעודד מעורבות (Engagement) בין הקהל לעסק/מוצר/מותג. אנשי התוכן שלנו אחראיים בנוסף על מתן שירות לקוחות ומענה שוטף לקהל הצרכנים בעמוד, תוך שיתוף פעולה עם המותג.

Design & Branding Studio
סטודיו עיצוב ומיתוג

צוות הסטודיו מלווה כל לקוח באופן פרטני וייחודי, בין אם יש מיתוג קיים אותו אנחנו נמנף, נשכלל ונתאים לרשתות החברתיות ובין אם נבנה מותג וזהות חדשים לחלוטין. לכל פרסום ופוסט מותאמת גרפיקה חדשה ויש לנו מטרה ברורה- לספק למותג נראות ייחודית, מקצועית ומבדלת שתיקח אותו קדימה.

Social Media Marketing & Campaigns
קידום ברשת החברתית פייסבוק

רשת הפייסבוק מהווה מאגר מידע אפקטיבי ויעיל למפרסם שמפולח לפי: גיל, מיקום גאוגרפי, מין, מגזר, מצב משפחתי, תחומי עניין ואפשרויות מתקדמות נוספות כגון רשימות טלפונים, מיילים וכו’. בעזרת תוכנות מתקדמות אלו אנו יודעים להגיע ללקוחות הרלוונטיים למותג ואף ללקוחות של המתחרים. במקביל אנו מנהלים קמפיינים ופעילויות שמטרתם הגדלת החשיפה למותג ומאגר האוהדים בעמוד.

PPC
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן הוא אחת מהדרכים היעילות והמהירות ביותר לחשוף את שירותי העסק ולהגיע לקהל יעד פוטנציאלי, תוך כדי מדידה מתמידה של התוצאות וניתוח נתוני ההתנהגות של הצרכן הדיגיטלי. אנו מתמחים ביצירת קמפיינים דרך מערכת  Google AdWords  ופיתוח אסטרטגיות שיווק שונות ברשת החיפוש.      

אנחנו מתמחיםבפוליטיקה דיגיטלית

חברת סנקלר תקשורת מתמחה בניהול ערוצי מדיה חברתית לחברות ממשלה ופוליטיקאים מובילים, מועדוני לקוחות ופרסום לקהל יעד ממוקד. אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות פרסום יצירתיים בהתאמה אישית ומדויקת לצורכי הלקוח בפלטפורמת הפייסבוק, ברשתות החברתיות השונות ובמובייל ולשם כך נעזרים בשיטות שפותחו על ידינו הממקדות את קהלי היעד אליהם אנו פונים בהתאם לצרכיו של כל לקוח באופן פרטני.
על ידי שימוש במאגרי מידע (BIG DATA) בשילוב עם מאגרי המידע של הלקוח (מיילים, טלפונים ומאגרי מועדון לקוחות) אנו מגיעים לקהל יעד ממוקד ורלוונטי עבור הלקוחות שלנו. במילים פשוטות- אנחנו משתמשים בכל הכלים המתקדמים ברשת החברתית פייסבוק על מנת להצליח ביחד!

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן
דברו איתנו