סנקלר תקשורת

ניסיון ואיכות השירות

בעולם שכולו סובב טכנולוגיה, אנו תמיד שואפים להיות בחוד החנית ומובילים בתחומינו. חברת סנקלר תקשורת הנה מובילת דעה בתחום הדיגיטל ומתמחה בניהול שוטף של עמודי פייסבוק וחשבונות אינסטגרם. כחלק מעבודותינו אנו מנהלים מגוון גדול של עסקים ומותגים ונותנים פתרונות יצירתיים לכל בעיה או משבר שהמותג חווה במהלך דרכו.

אנו מרכזים את מרב מאמצינו על מנת להגיע לתוצאה המקסימלית והאפקטיבית ביותר עבור הלקוח, תוך כדי ניהול קריאיטיבי ואסטרטגי, כאשר היתרון הבולט שלנו טמון בשילוב של שלושה קריטריונים הכרחיים לצורך מינוף המותג והצלחתו: מחלקת תוכן וקריאיטיב, מחלקת קידום-טרגטינג ומחלקת גרפיקה. באמצעות שלושת הקריטריונים הנ”ל ביכולתנו להגיע לרזולוציה ברמה הגבוהה ביותר, למקד את פרסום המותג ולמנף אותו ככל הניתן. יכולות אלו נרכשו תוך כדי פעילות שותפת, רבת שנים בתחום ועל ידי בעלי מקצוע המובילים במשק.

אנחנו דוגלים

ברמת שירות גבוהה

דבר נוסף המוביל את החברה שלנו קדימה הוא השמירה על רמת שירות גבוהה, המהווה את אבן היסוד שלנו. איכות השירות שלנו באה לידי ביטוי בתקשורת מתמדת עם הלקוח באופן יומיומי ושוטף. למעשה, אנו חיים את המותגים שאנו עובדים עימם ורמת המעורבות שלנו בתהליך הפרסומי גבוהה מאוד. כל לקוח ולקוח מקבל יחס מקצועי, אישי וחם וליווי צמוד לכל אורך הדרך. אופן הייצוג של הלקוחות שלנו מורכב מחשיבה קריאייטיבית בשילוב עם גרפיקה מותאמת של חשיבה מחוץ לקופסה.

למעלה מכך, יש בידינו את הכלים והיכולות לחדור לקהלי יעד במגזרים שונים: קהל רוסי (מעדני מניה) / ערבי (פייר קארדן, המרכז הישראלי לריהוט) / חרדי (ב.ס.ר טייסט סנטר) / ציוני (המועצה הציונית)
תכנית העבודה שלנו מותאמת לכל לקוח באופן אישי בהתאם לצרכיו וליכולותיו בשוק. הטכניקה שלנו היא תחילה ללמוד ולנתח את קהל היעד, על מנת להבין את דרך החשיבה והצרכים שלהם. מכאן, אנו יודעים איך להתאים קמפיינים פורצי דרך על מנת להגיע לנקודה שהמותג ישפיע על קהל היעד. ניתן לראות כי תוצאות הקמפיינים מדברות בעד עצמן.

השירות שלנו מתחלק בין 4 מחלקות עיקריות

Content marketing
ניהול תוכן וקריאייטיב

בכל יום אנו יוצרים מחדש שיח ברשתות החברתיות ע”י קונספט קריאייטיבי שכולל ויז’ואל מותאם ותוכן רלוונטי שמעודד מעורבות (Engagement) בין הקהל לעסק/ מוצר/ מותג. בנוסף לפיתוח הקריאייטיב, אנשי התוכן שלנו אחראיים על מתן שירות ללקוחות ומענה שוטף לקהל הצרכנים בעמוד, תוך שיתוף פעולה עם המותג.

Design & Branding Studio
סטודיו עיצוב ומיתוג

צוות הסטודיו מלווה כל לקוח באופן פרטני וייחודי, בין אם יש מיתוג קיים אותו אנחנו נמנף, נשכלל ונתאים לרשתות החברתיות ובין אם נבנה מותג וזהות חדשים לחלוטין. לכל פרסום ופוסט מותאמת גרפיקה חדשה ויש לנו מטרה ברורה- לספק למותג נראות ייחודית, מקצועית ומבדלת שתיקח אותו קדימה. בנוסף לעיצוב הגרפי אנו מספקים ללקוחותינו גם סרטוני תדמית, גיפים וכל דבר שיכול לשדרג את נראות העמוד וערכו.

Social Media Marketing & Campaigns
קידום ברשתות החברתיות - פייסבוק ואינסטגרם

הרשתות החברתיות מהוות מאגר מידע אפקטיבי ויעיל למפרסם שמפולח לפי: גיל, מיקום גאוגרפי, מין, מגזר, מצב משפחתי, תחומי עניין ואפשרויות מתקדמות נוספות כגון רשימות טלפונים, מיילים וכו’. בעזרת מערכות מתקדמות אנו יודעים להגיע ללקוחות הרלוונטיים למותג ואף ללקוחות של המתחרים. במקביל אנו מנהלים קמפיינים ופעילויות שמטרתם הגדלת החשיפה למותג ומאגר האוהדים בעמוד.

PPC
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן הוא אחת מהדרכים היעילות והמהירות ביותר לחשוף את שירותי העסק ולהגיע לקהל יעד פוטנציאלי, תוך כדי מדידה מתמידה של התוצאות וניתוח נתוני ההתנהגות של הצרכן הדיגיטלי. אנו מתמחים ביצירת קמפיינים דרך מערכת  Google AdWords  ופיתוח אסטרטגיות שיווק שונות ברשת החיפוש.      

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן
דברו איתנו