כתובת

לישנסקי 4 ראשל"צ

פקס

03-6486978

Content marketing
ניהול תוכן וקריאייטיב

בכל יום אנו יוצרים מחדש שיח ברשתות החברתיות ע”י קונספט קריאייטיבי שכולל ויז’ואל מותאם ותוכן רלוונטי שמעודד מעורבות (Engagement) בין הקהל לעסק/ מוצר/ מותג. בנוסף לפיתוח הקריאייטיב, אנשי התוכן שלנו אחראיים על מתן שירות ללקוחות ומענה שוטף לקהל הצרכנים בעמוד, תוך שיתוף פעולה עם המותג.

Design & Branding Studio
סטודיו עיצוב ומיתוג

צוות הסטודיו מלווה כל לקוח באופן פרטני וייחודי, בין אם יש מיתוג קיים אותו אנחנו נמנף, נשכלל ונתאים לרשתות החברתיות ובין אם נבנה מותג וזהות חדשים לחלוטין. לכל פרסום ופוסט מותאמת גרפיקה חדשה ויש לנו מטרה ברורה- לספק למותג נראות ייחודית, מקצועית ומבדלת שתיקח אותו קדימה. בנוסף לעיצוב הגרפי אנו מספקים ללקוחותינו גם סרטוני תדמית, גיפים וכל דבר שיכול לשדרג את נראות העמוד וערכו.

Social Media Marketing & Campaigns
קידום ברשתות החברתיות - פייסבוק ואינסטגרם

הרשתות החברתיות מהוות מאגר מידע אפקטיבי ויעיל למפרסם שמפולח לפי: גיל, מיקום גאוגרפי, מין, מגזר, מצב משפחתי, תחומי עניין ואפשרויות מתקדמות נוספות כגון רשימות טלפונים, מיילים וכו’. בעזרת מערכות מתקדמות אנו יודעים להגיע ללקוחות הרלוונטיים למותג ואף ללקוחות של המתחרים. במקביל אנו מנהלים קמפיינים ופעילויות שמטרתם הגדלת החשיפה למותג ומאגר האוהדים בעמוד.

PPC
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן הוא אחת מהדרכים היעילות והמהירות ביותר לחשוף את שירותי העסק ולהגיע לקהל יעד פוטנציאלי, תוך כדי מדידה מתמידה של התוצאות וניתוח נתוני ההתנהגות של הצרכן הדיגיטלי. אנו מתמחים ביצירת קמפיינים דרך מערכת  Google AdWords  ופיתוח אסטרטגיות שיווק שונות ברשת החיפוש.      

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן
דברו איתנו